Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Ola Kisio przefarbowała się na jasny blond i powiększyła usta. Odmieniona gwiazda wraca na salonyOla Kisio blondynką

Ola Kisio po porodzie skupiła się na macierzyństwie. Gwiazda rzadko pojawia się na wydarzeniach publicznych. O wiele częściej w mediach można przeczytać o jej mamie, Izabeli Kisio-Skorupie. Najstarsza celebrytka w kraju podkreśla w każdym wywiadzie, że chociaż chciałaby spotkać się z córką, ta odmawia jakiegokolwiek kontaktu. Zobacz: Izabela Kisio-Skorupa spotkała się z wnukiem!

Ola zdaje się nie przejmować zachwianą relacją z panią Izabelą. Za to chętnie wzięła udział w charytatywnym projekcie, w którym gwiazdy czytały bajki dla dzieci chorych na białaczkę w Centrum Zdrowia Dziecka. Przy okazji zaprezentowała się w nowej fryzurze. Kisio przefarbowała swoje włosy na blond. Mamy też wrażenie, że jej usta są nieco większe. Być może to zasługa odpowiedniego makijażu, albo nowej diety.

Pasuje jej nowy look?

Zobacz: Zmęczona Ola Kisio na spacerze z synem Hugo. Pierwsze zdjęcia gwiazdy po porodzie

Ola Kisio w blondzie

Ola Kisio w blondzie

Metamorfoza Aleksandry Kisio

Metamorfoza Aleksandry Kisio

Czy Izabela Kisio-Skorupa zaszkodziła Oli Kisio w karierze?Komentarzy: 7


Gość | 11 kwietnia 2016, 22:41

wyglada strasznie nie da sie na nia patrzec


ona | 11 kwietnia 2016, 22:39

odciąć się od własnej matki w potrzebie ? wstyd Olu…wygnać z własnego mieszkania ? twoje dziecko może Ci odpłacić tym samym


Izabela | 11 kwietnia 2016, 18:33

To dzieki Mamie Ola jest tym kim jest i jest tam gdzie jest i jefynie moze byc dumna z Mamy i MAMĘ NALEŻY SZANOWAĆ I SIĘ MAMA INTERESOWAĆ A PRZEDE WSZYSTKIM SŁUCHAĆ I RESPEKTOWAĆ. O TYM WSZYSTKIM INNYM NAWET SŁUCHAĆ NIE CHCE ANI CZYTAC.Pilnujcie swoich war i swoich chorych i głupich rodzicow.


Izabela | 11 kwietnia 2016, 17:05

Chcielibyście mieć taką Mame


Izabela | 11 kwietnia 2016, 16:40

Kto jej zrobil wstyd jak nie Wy Media i jak postepujecie.Jakim prawem tak postepujecie.I jeszcze wszyscy maja cos do gadania.Jakim prawem.


Fuj, jaka oblesna! | 11 kwietnia 2016, 16:03

Zawsze robila se te wary tak, jakby se c..pe na nie naklejala a teraz zrobila je jeszcze wieksze! Fuj! Poza tym, po choooj ona te dziob robi? Czy ona sie w lustrze nie widzi? Teraz te jej wary wygladaja jak o d b y t !! Brzydkie babsko!


Gość | 11 kwietnia 2016, 14:46

jaka matka taka corka


Dodaj komentarz
×