Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Drake i Rihanna znowu kręcą teledysk. Tym razem na bogato. Logo luksusowej marki pojawia się w nim bez umiaru

Drake i Rihanna kręcą teledysk do Work


Rihanna i Drake w teledysku „Work”

Ta muzyczna para zna się i kręci ze sobą nie od dziś. Drake i Rihanna świetnie się dogadują zarówno w studiu nagrań, jak i na planie teledysków. Sześć lat temu pracowali razem nad singlem „What’s My Name?” Rihanny, pojawiając się razem w klipie do tego utworu. Wystąpili też wspólnie w wideo do „Take Care” z 2012 roku, singla pochodzącego z repertuaru Drake’a.

Najwidoczniej współpraca (po krótkim romansie kilka lat temu) układa się im na tyle dobrze, że postanowili jeszcze raz pojawić się w duecie. Tym razem w Los Angeles pracują nad obrazem do singla „Work„, który znajdzie się na najnowszej płycie Rihanny zatytułowanej „Anti”.

Można się w tym doszukiwać zbliżającej się premiery najnowszego krążka Barbadoski. Czyżby chciała zdążyć z jego wypuszczeniem tuż przed lutową uroczystością wręczenia nagród Grammy 2016? To możliwe.

Tymczasem jednak czekamy na efekty prac Rihanny i Drake’a, tym bardziej że w teledysku pojawi się frapujący szczegół: logo Louis Vuitton, którym „wytatuowany” będzie koń. Pojawi się także na samochodzie. Zastanawiające „lokowanie” marki…

Czyżby to był wyraz dezaprobaty gwiazd, ich buntu przeciwko konsumpcyjnemu stylowi życia i powszechnej logomanii? Czy wręcz przeciwnie – chcieli w ten sposób wyrazić swoje uwielbienie dla luksusu i przepychu, które symbolizuje słynny monogram LV? Cóż, obstawiamy raczej to drugie.

Zobacz także: Syn Willa Smitha w kampanii damskich ubrań Louis Vuitton

Plan teledysku do singla "Work" Rihanny i Drake'a (fot. Twitter)

Plan teledysku do singla „Work” Rihanny i Drake’a (fot. Twitter)

Plan teledysku do singla "Work" Rihanny i Drake'a (fot. Twitter)

Plan teledysku do singla „Work” Rihanny i Drake’a (fot. Twitter)

Znajdź swoje modowe inspiracje z mustache.pl

Czyją twórczość bardziej cenisz – Rihanny czy Drake’a?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×