Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

Ona jest niesamowicie podobna do mamy! Córka Cindy Crawford rozkręca się i znowu pozuje dla prestiżowego pismaKaia Gerber w sesji dla „Teen Vogue”

Jaka mama, taka córka. W tym stwierdzeniu nie ma krzty przesady, jeśli porównamy Cindy Crawford i jej nastoletnią córkę Kaię Gerber. Biorąc pod uwagę warunki fizyczne dziewczynki – jest wysoka, szczupła, ma długie nogi i oszałamia urodą – można się było spodziewać, że prędzej czy później stanie przed obiektywem.

Kaia Gerber zadebiutowała w profesjonalnej sesji zdjęciowej zaledwie jako 10-latka. Jej udział w kampanii Young Versace, dziecięcej linii ubrań słynnej marki, wywołał burzę odnośnie tego, jaka powinna być dopuszczalna dolna granica wieku osób pracujących w branży modowej.

Od tamtego czasu minęło kilka lat, a Kaia – wbrew oburzeniu wielu osób – nie zniknęła z mody. Tylko w tym roku pojawiła się w sesjach dla magazynów „Interview” i „CR Fashion Book” Carine Roitfeld, eksredaktor naczelnej francuskiego „Vogue’a”. Miała też zaszczyt uczestniczyć w sesji dla włoskiego „Vogue’a„.

Teraz przyszedł czas na kolejny poważny tytuł. Kaia Gerber pozuje w sesji dla „Teen Vogue”. magazyn określił ją na okładce mianem „młodszej kopii Cindy Crawford„, zapowiadając w ten sposób udział dziewczynki w sesji urodowej. Kaia pozuje w ekstrawaganckich uczesaniach i ubraniach drogich marek: Gucci, Valentino, Erdem, J.W. Anderson. W rozmowie z pismem 14-latka przyznaje, że praca w branży modowej daje jej dużo satysfakcji:

W miarę dorastania coraz bardziej zdawałam sobie sprawę, że chcę pracować w świecie mody. Po zdjęciach dla Young Versace, jedyne co pomyślałam: To jest to!

Czy Kaia Gerber ma szansę powtórzyć karierę swojej mamy? Pewne jest, że kolejną Cindy nie będzie (bo Cindy jest tylko jedna:). Życzymy jej jednak, aby była najlepszą wersją samej siebie i jako taka podbiła świat mody.

Zobacz także: Cindy Crawford i inne supermodelki po 25 latach znowu razem

Kaia Gerber w sukience Erdem, sesja dla Teen Vogue, 2015 (fot. Teen Vogue)

Kaia Gerber w sukience Erdem, sesja dla Teen Vogue, 2015 (fot. Teen Vogue)

Teen Vogue, grudzień 2015 - styczeń 2016

Teen Vogue, grudzień 2015 – styczeń 2016

Która z supermodelek jest twoją ulubioną?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×