Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

Najmłodsza skandalistka z „Vogue’a” pierwszy raz na czerwonym dywanie festiwalu w Cannes. Ale wyrosła!

Thylane Blondeau festiwal w Cannes 2016Cannes


Thylane Blondeau na festiwalu w Cannes

Gdy w 2011 roku pojawiła się w „Vogue Paris„, wywołała skandal. Śliczna Francuzka Thylane Blondeau była bowiem zdaniem wielu komentatorów o wiele za młoda, aby brać udział w sesji zdjęciowej, w której wystylizowano ją na dużo starszą kobietę. Sprawa odbiła się szerokim echem, a pomysłodawcom zdjęć zarzucano seksualizację nieletnich: gdy Thylane wystąpiła na łamach biblii mody, miała zaledwie 10 lat.

Dzisiaj, gdy pojawia się w sesjach czy na okładkach, już nikogo nie szokuje. W zeszłym roku zagrała w filmie „Bella i Sebastian 2”, była także bohaterką zdjęć opublikowanych m.in. przez pisma „L’Officiel”, „Jalouse” czy „Teen Vogue”.

Tymczasem 15-letnia Thylane Blondeau po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Z innymi zaproszonymi gośćmi obejrzała najnowszą produkcję z gatunku fantasy Stevena Spielberga, „Bardzo Fajny Gigant”.

Nastolatka wyglądała bardzo elegancko. Włożyła sukienkę Delphine Manivet z asymetrycznym dołem, dłuższą z tyłu i krótszą z przodu, dzięki czemu w pełnej krasie zaprezentowała zgrabne nogi.

Ładnie?

Zobacz także: Wszystko o festiwalu w Cannes 2016

Thanks @lorealmakeup @lorealhair @chapuyc Can’t be more happy

Film zamieszczony przez użytkownika ⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ Thylane Blondeau (@thylaneblondeau)

Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×