Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Wschodząca gwiazda modelingu na MET Gali 2016 pokazała się w kreacji z sieciówki

Taylor Hill w sukni Topshop, MET Gala 2016 (fot. Instagram)


Taylor Hill na MET Gali 2016

MET Gala to jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń w świecie mody. Odbywa się w Nowym Jorku, w Instytucie Ubioru Metropolitan Museum of Art. Z wielkim balem z udziałem gwiazd związana jest także tematyczna wystawa (w tym roku zatytułowana „Manus x Machina: Moda w epoce technologii„). To ona wyznacza charakter strojów, w których pojawiają się zaproszeni goście.

Obecne na czerwonym dywanie gwiazdy zwykle stawiają na kreacje najbardziej uznanych światowych domów mody. Było tak też w tym roku: Beyonce wybrała suknię Givenchy, Kim Kardashian – Balmain, Kendall Jenner i Lady Gaga – Versace, Katy Perry – Prada.

Zobacz: Tłum gwiazd na MET Gali 2016. Zobacz ich kreacje [GALERIA FOTO]

Nie wszyscy jednak goście MET Gali 2016 postawili na drogie marki. Niektórzy zdecydowali się na stroje z sieciówek. W luksusowych projektach H&M pojawiły się Jennifer Hudson, Ciara, Amber Valletta, Hailee Steinfeld, Pyper America Smith.

Zobacz: Gwiazdy w sukniach z H&M na MET Gali 2016 [GALERIA FOTO]

Suknię z sieciówki wybrała także wschodząca gwiazda modelingu, 20-letnia Taylor Hill. Modelka Victoria’s Secret miała na sobie kreację Topshop. Wiązana na szyi, odsłaniająca plecy, długości maxi podkreślała atuty sylwetki amerykańskiej piękności.

Ładna?

Zobacz także: Biel rządziła na MET Gali 2016 [GALERIA FOTO]

Taylor Hill w sukni Topshop, MET Gala 2016 (fot. Instagram)

Taylor Hill w sukni Topshop, MET Gala 2016 (fot. Instagram)

MET Gala – śledzisz relacje z tej imprezy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×