Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

Jest pierwsze zdjęcie z nowego serialu z Sarą Jessiką Parker! Czy jej bohaterka będzie równie stylowa co w „Seksie w wielkim mieście”?

Sarah Jessica Parker (fot. ONS)


Sarah Jessica Parker w serialu „Divorce”

„Seks w wielkim mieście” i Carrie Bradshaw można lubić bądź nie, ale jednego odmówić im nie można. Na przełomie XX i XXI wieku ta produkcja wywarła olbrzymi wpływ nie tylko na telewizję, ale też mentalność widzów. Wiele kobiet polubiło wzorzec silnej, pewnej siebie kobiety, która równie chętnie i swobodnie, co o ogródku, rozmawia o ulubionych pozycjach seksualnych.

Serial zapewnił masową popularność odtwarzającej główną rolę Sarze Jessice Parker. Aktorka zyskała sławę także za sprawą kultowych, niepowtarzalnych stylizacji, jakie przygotowała jej główna stylistka „Seksu…”, Patricia Field.

Można się zastanawiać, czy w podobny sposób do masowej świadomości przeniknie nowa bohaterka Sary Jessiki, którą gra w swoim najnowszym serialu, pierwszym po 11 latach od zakończenia nagrań „SWWM”. Produkcja HBO zatytułowana „Divorce” ma zadebiutować w telewizji w bliżej nieokreślonym terminie w 2016 roku.

Sarah Jessica Parker gra w nim Frances, mieszkankę Nowego Jorku, która postanawia całkowicie zmienić swoje życie i małżeństwo. Jej męża zagra Thomas Haden Church, a w przyjaciółki wcielą się Molly Shannon i Talia Balsam.

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie Sary Jessiki Parker z „Divorce”. Widzimy na nim Frances w ciemnej sukience i supermodnym tej jesieni różowym płaszczu, z burzą lekko pofalowanych włosów i niewyraźną miną…

Zaciekawieni? My bardzo!

Zobacz także: Sarah Jessica Parker świętuje urodziny swojego syna na Instagramie

Sarah Jessica Parker jako Frances w serialu Divorce (fot. mat. pras. HBO)

Sarah Jessica Parker jako Frances w serialu Divorce (fot. mat. pras. HBO / Facebook)

Jesteś fanem/fanką „Seksu w wielkim mieście”?Komentarzy: 1


Gość | 19 listopada 2015, 20:35

Oby Ci się udało wyjść na prostą…..z całego serca życzę .


Dodaj komentarz
×