Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

To ogromne wyróżnienie dla Maffashion! Podczas Tygodnia Mody w Nowym Yorku została zauważona przez… [GALERIA]

Maffashion - Fashion Week NY


Stylizacja Maffashion wyróżniona przez zagraniczne magazyny modowe

W Nowym Yorku odbywa się Fashion Week. Na tygodniu mody nie mogło zabraknąć największych sław z tej branży, a także naszych polskich blogerek. Za ocean poleciała m.in Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska.

Julka jest bardzo szczęśliwa. Nie tylko dlatego, że razem z przyjaciółmi zwiedza Nowy York, robi sesje na bloga, a także jest zapraszana na największe pokazy. Jej stylizacja została doceniona przez największe magazyny modowe. Została zauważona przez meksykański Vogue, australijski Elle, a także New York Magazine. Na Instagram dodała kolaż zdjęć z gazet, który bardzo skromnie podpisała.

Takie tam na spacerze w parku ? – podpisała fotkę blogerka

Wyróżnioną stylizację, Maff założyła na pokaz Kanyego Westa. Przypomnijmy, że to ten sam pokaz, na którym modelki musiały pracować w trudnych warunkach i nie zapewniono im nawet wody do picia. Niektóre z nich zemdlały, a pomoc otrzymały od zaproszonych gości.

Zobacz także: To straszne! Modelki zemdlały na pokaze Kanye Westa [WIDEO]

Postawiła na długą bluzę MISBHV, którą ubrała do czarnej zwiewnej spódniczki, a wszystko przełamała sportowym obuwiem Adidas i skarpetkami. Dobrała do tego okulary przeciwsłoneczne Celine i nową torbę Gucci, którą kupiła podczas pobytu w NY. Poinformowała nawet o tym swoich fanów na Snapchacie, ale do ostatniej chwili nie chciała zdradzić, co to za model.

Gratulujemy! To ogromny sukces! 🙂

Zobacz także: Maffashion pozazdrościła Jessice Mercedes. Gwiazda zrobiła selfie z jedną z gwiazd rodu Kardashianów

Maffashion doceniona przez największe światowe magazyny

Maffashion doceniona przez największe światowe magazyny

Lubisz styl ubierania Maffashion?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×