Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Ten weekend należał do La Manii. Trzy gwiazdy zachwyciły w kreacjach marki Joanny Przetakiewicz

Gwiazdy w sukienkach La Mania (fot. ONS, AKPA)


Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz i Małgorzata Kożuchowska w sukniach La Mania

Przedostatni weekend stycznia zdecydowanie należał do imprez z dużą pompą. Naprawdę nie byle jakich, bo do Balu Gwiazdy Dobroczynności oraz Balu Dziennikarzy. Ten pierwszy odbywał się już po raz siódmy – wręczono na nim statuetki dla gwiazd i osobistości życia publicznego wyróżniających się działalnością na rzecz potrzebujących. Bal Dziennikarzy z kolei odbył się już 17. raz i pojawili się na nim ludzie mediów, a także polityki i show-biznesu.

Jastrząb Post przyglądał się stylizacjom gości zaproszonych na obie te imprezy i z przyjemnością zauważyliśmy, że kilka gwiazd zdecydowało się na szyk i balową elegancję spod znaku polskiej marki – konkretnie La Manii.

Na Balu Dziennikarzy w sukni La Mania wystąpiła szefowa marki Joanna Przetakiewicz. Nie zdecydowała się na czerń i złoto, co ostatnio było niemalże normą jej salonowych wystąpień. Jej kreacja – suknia w biało-czarne pasy – była jedną z najbardziej wyrazistych spośród strojów gości Balu Dziennikarzy.

Na tej samej imprezie błysnęła również Monika Olejnik. Nie tylko za sprawą fantazyjnego nakrycia głowy, fascynatora, który potem został zlicytowany na aukcji za 7 tys. złotych (zobacz więcej), ale także koronkowej sukni z prześwitującymi wstawkami marki La Mania (zobacz także: Gwiazdy w czarnych koronkach na Balu Dziennikarzy 2016).

I wreszcie na La Manię w widowiskowym wydaniu zdecydowała się także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka odbierała nagrodę specjalną na Balu Gwiazdy Dobroczynności i wystąpiła w czerwonej sukni La Mania, do której dobrała torebkę La Loba i biżuterię Swarovski.

Która z gwiazd najlepiej nosi La Manię? Zagłosuj w naszej sondzie!

Zobacz także: Plejada gwiazd na Balu Dziennikarzy 2016 [GALERIA FOTO]

Zobacz także: Gwiazdy na Balu Gwiazdy Dobroczynności 2016 [GALERIA FOTO]

Suknia: La Mania, biżuteria: Swarovski, torebka: La Loba. Małgorzata Kożuchowska, Bal Gwiazdy Dobroczynności 2016 (fot. AKPA)

Suknia: La Mania, biżuteria: Swarovski, torebka: La Loba. Małgorzata Kożuchowska, Bal Gwiazdy Dobroczynności 2016 (fot. AKPA)

Suknia: La Mania. Joanna Przetakiewicz, Bal Dziennikarzy 2016 (fot. AKPA)

Suknia: La Mania. Joanna Przetakiewicz, Bal Dziennikarzy 2016 (fot. AKPA)

Monika Olejnik, Bal Dziennikarzy 2016 (fot. AKPA)

Suknia: La Mania. Monika Olejnik, Bal Dziennikarzy 2016 (fot. AKPA)

Która gwiazda najlepiej wygląda w sukni La Mania?Komentarzy: 3


Gość | 26 stycznia 2016, 03:03

Monika Olejnik wyglada na osobe , ktora naduzywa alkochol.


Gość | 24 stycznia 2016, 22:26

Sukienka Przetakiewicz świetna


Gość | 24 stycznia 2016, 18:54

Co tu ładnego ? Ciocie klocie i tyle !


Dodaj komentarz
×