Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

Marta Żmuda Trzebiatowska na „Koncercie dla M.” postawiła na biel i prześwity. Ona wie jak podkreślić swoje atuty

Marta Żmuda-Trzebiatowska na "Koncercie dla M."


Marta Żmuda Trzebiatowska na „Koncercie do M.”

Właśnie zakończyło się nagranie mikołajkowego koncertu telewizji TVN, który powstał we współpracy z twórcami filmu Listy do M. 2. Wydarzenie poprowadził Maciej Stuhr a na scenie pojawili się czołowi polscy artyści, tacy jak Edyta Górniak czy Andrzej Piaseczny. Zaproszeni goście dopisali, wielu z nich zaprezentowało zjawiskowe kreacje:

Zobacz: Gwiazdy na świątecznym ,,Koncercie do M.”: Marta Żmuda Trzebiatowska, Edyta Górniak, Katarzyna Bujakiewicz

Tego wieczoru nie mogło zabraknąć Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która zagrała jedną z głównych ról w drugiej części kinowego hitu. Aktorka postawiła na białe, szerokie spodnie i koronkową bluzkę z fiszbinami duetu Paprocki&Brzozowski. Ten zestaw sprawił, aktora wyglądała świeżo i bardzo kobieco. Dobrała do niego srebrne sandałki na szpilce kolumbijskiej marki Aquazzura.

Zobacz: Magdalena Lamparska i Katarzyna Bujakiewiecz na koncert z udziałem gwiazd filmu „Listy do M” założyły sukienki tej samej projektantki

Czy podoba Ci się Marta Żmuda Trzebiatowska w kreacji od duetu Paprocki&Brzozowski?Komentarzy: 2


mimi | 4 grudnia 2015, 18:50

Sandałki – bo GWIAZDY reklamują zimą na „wieszakach w osobie własnej” wiosenne kolekcie 2016 .Więc latem kozaki – bo reklamują przyszły, jesienno – zimowy sezon, zaś zimą nosi się sandałki, kwiaty i zwiewne wiosenne tkaniny. To są narzędzia, te ściankowe Panienki to manekiny pod produkty wszystkich marek.Firma ubiera taką celebrytkę za 10 tyś, a inne głupie owce chcą wyglądać tak jak one i również biegną do sklepu.Oczywiście żadna z nich nie będzie wyglądać tak jak dana celebrytka w tej kreacji, ale kobiety zaślepionej modą nikt nie odważy się powstrzymać.


Gość | 4 grudnia 2015, 08:34

Sandałki na późną jesień… hmm… trochę śmiesznie. ..


Dodaj komentarz
×