Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

Małgorzata Rozenek-Majdan na imprezę przyszła w futerku, ale gdy je zdjęła… WOW! Co za stylizacja!

Małgorzata Rozenek-Majdan na imprezie Śniadanie daje moc. Zdjęcia stylizacji


Małgorzata Rozenek-Majdan na imprezie Śniadanie daje moc

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych gwiazd w Polsce. W ostatnim czasie znów jest o niej głośno. Nie chodzi tylko o ślub ze znanym piłkarzem czy udział w Azja Express, ale przede wszystkim o konflikt z Renatą Kaczoruk.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła niby tylko zdjęcie psów, jednak podpis nie pozostawia złudzeń! Gwiazda kpi z Renaty Kaczoruk? 

Gwiazda chętnie pojawia się na różnego rodzaju imprezach. Dziś wzięła udział w akcji Śniadanie daje moc. Małgorzata prezentowała się pięknie w czerwonych spodniach H&M Studio i koszuli Marks&Spencer w podobnym odcieniu. Wzrok przykuwało jednak coś innego. Gwiazda założyła też dżinsową kurtkę New Look z napisem na plecach oraz naszywkami. Rozenek-Majdan skradła całe show, a dzieci w szkole, którą odwiedziła, od razu ją pokochały.

Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała.

Zobacz: Wiemy, ile kosztowała podróż poślubna Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. To całkiem niezła sumka

Małgorzata Rozenek-Majdan na imprezie Śniadanie daje moc

Małgorzata Rozenek-Majdan na imprezie Śniadanie daje moc

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 3


Gość | 29 listopada 2016, 05:20

Taką kiche sprzedaje Cię


PJN | 8 listopada 2016, 16:59

Pani Agnieszko przydalyby sie dodatkowe lekcje jezyka polskiego. Bardzo Pania lubie ale te bledy kluja w oczy. Te duze litery sprawiaja, ze blog jest krzykliwy. Moze warto byloby uzywac malych liter?


Gość | 8 listopada 2016, 12:56

Gocha, ale wstyd. Ten wasz wyjazd na Seszele zasponsorował niedoszły prezez PZPN Wojciechowski w zamian za poparcie go w wyborach przez Radzia. A wszystkim w koło gadacie, że to Radziu płaci za podróż poślubną. Ale nisko upadliście. Żenada roku!!!


Dodaj komentarz
×