Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Oryginalne stroje są do włożenia tylko raz? Magdalena Boczarska temu przeczy. Znowu pokazała się w tym samym płaszczu

Magdalena Boczarska w brązowym płaszczu z kolekcji Topshop


Magdalena Boczarska w brązowym płaszczu

W piątek 11 marca w Teatrze Imka odbyła się uroczysta premiera nowego spektaklu w reżyserii Pawła Świątka „Beniowski, król Madagaskaru”. To współczesna interpretacja dzieła Juliusza Słowackiego, w której grają Tomasz Schuchardt, Piotr Stramowski, Anna Paruszyńska, Łukasz Stawarczyk, Marcin Kalisz.

Na premierze nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych z teatrem gwiazd. Pojawiła się także Magdalena Boczarska. I mimo dość casualowej stylizacji, trudno od niej było oderwać wzrok.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze „Beniowski, król Madagaskaru” w Teatrze Imka

Aktorka po raz kolejny postawiła w swojej stylizacji na bardzo oryginalny brązowy płaszcz w białe kropki z Topshopu. Dobrała do niego szaroniebieskie dżinsy z przeszyciami w motocyklowym stylu, które pochodzą z kolekcji Łukasza Jemioła.

W tym samym płaszczu widzieliśmy ją na innych imprezach – w ubiegłym roku Magdalena Boczarska pokazała się w nim na wernisażu Martyny Kliszewskiej, a także premierze filmu „Hiszpanka”.

Można w tym samym stroju kilka razy pozować na ściance? Można! A nawet trzeba, zwłaszcza gdy tak jak Magdalena ma się doskonałe wyczucie stylu. Sprawdźcie sami w naszej galerii.

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 1


Gość | 14 marca 2016, 12:07

Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki? Wyżebrane Niemieckie pieniądze z EU..
Był Majdan w Kijowie – czas na polski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska! Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku: „Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła.” A małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
poloki to ta sama rasa co ruskie! to slurzonce, białe murzyni, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Niemca! Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner – menele i racjo mo! najwienksze szczenscie dla poloka to zbierac smieci u Niemieckiego Bauera potem kupic stary Niemiecki Volkswagen od Pana Niemca przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych poloczkow! Polaki to się ina nadajom na mienso armatnie na wojna z arabami albo ruskimi co by robili miejsce dla cywilizowanych krajów!

NIEMCY – VW AUDI MERCEDES BMW OPEL LIDL KAUFLAND ROSSMAN OBI ALDI SIEMENS ADIDAS JACOBS ARIEL MILKA
polaczki – kartoffle buraki cebula


Dodaj komentarz
×