Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

W jakich luksusach mieszka Grzegorz Krychowiak? Piłkarz pokazał swoją hiszpańską willę. Takiej garderoby mogą pozazdrościć mu największe modnisie [FOTO + WIDEO]

Dzień dobry TVN w domu Grzegorza Krychowiaka (fot. screen Dziendobry.tvn.pl)


Jak mieszka Grzegorz Krychowiak?

Grzegorz Krychowiak jest bez wątpienia jednym z najlepszych, a przy okazji najbardziej stylowych polskich piłkarzy. Zarówno w grze na boisku, jak i poza nim, preferuje nienaganny styl – gry i ubierania się. Właśnie dzięki temu wyrobił sobie markę faceta, który zachwyca działaniem na boisku, ale też sposobem, w jaki się prezentuje.

W hiszpańskim domu w Sewilli odwiedziła piłkarza ekipa „Dzień dobry TVN„. Katarzyna Olubińska nie odmówiła sobie przyjemności rozmowy zarówno z samym Grzegorzem, jak i jego kolegami z drużyny. Z jednym z nich porozmawiała o kapitańskich obowiązkach, jakie Polak sprawuje w teamie Sevilli.

On operuje poczuciem humoru i inteligencją. Przebywanie z nim to czysta przyjemność – chwali kolegę Timothee Kołodziejczak. – Trener zauważył, że ma ogromną charyzmę, wszyscy go słuchają. To sprawiło, że dał mu kapitańską opaskę.

Sam Grzegorz nader skromnie opowiada o funkcji, którą sprawuje.

Być kapitanem drużyny to coś wyjątkowego, zwłaszcza w takim klubie jak Sevilla. Trzeba się odpowiednio prezentować, nie tylko na boisku, ale również poza nim.

„Dzień dobry TVN” miało też okazję podejrzeć, jak wygląda miejsce, w którym Grzegorz i jego koledzy przygotowują się przed każdym meczem, czyli w szatni. Okazało się, że polski piłkarz jak jedyny trzyma tam taki niezbędnik jak… lakier do włosów. 🙂

48 godzin trzyma, przetrwa wszystko – śmiał się Grzegorz.

Garderoba w domu Grzegorza Krychowiaka

Najciekawszym jednak punktem wizyty u najbardziej rozchwytywanego piłkarza świata były odwiedziny w jego domu, gdzie mieszka z ukochaną, francuską modelką Celią Jaunat.

Jest sporo miejsca, czuję się tutaj bardzo dobrze, to ważne, aby w nowym otoczeniu czuć się jak u siebie w Mrzeżynie (miejscowość, z której pochodzi – przyp. red.) – wyznał dziennikarce „DDTVN” Grzegorz.

Sporą część mieszkania pary zajmuje garderoba, co – biorąc pod uwagę to, że oboje zawsze świetnie wyglądają – zupełnie nie dziwi.

Przykładam do tego dużą wagę, jest to coś mnie interesuje, nie mam z tym problemu, żeby dobrze, elegancko wyglądać – zdradził Katarzynie Olubińskiej Grzegorz Krychowiak. – Uważam, że to jest ważne, jak cię ludzie widzą. To jest coś, co mnie kręci, dobrze się z tym czuję.

Dziennikarka nie omieszkała też podpytać Celii, kto kogo radzi się w kwestii ubrań, tego, co włożyć na konkretne wyjście. Odpowiedź może budzić zdziwienie.

On ma świetny gust, nie muszę nim dyrygować, mówić: załóż to! – powiedziała rozbawiona Celia. – Ja często pytam: kochanie, jak wyglądam w tej sukience? On ma swój styl i tego się trzyma – dodała.

To, jak wygląda fantastyczny hiszpański dom (oraz imponująca garderoba) Grzegorza Krychowiaka zobaczycie w naszej galerii, a relację wideo możecie obejrzeć na stronie „Dzień dobry TVN”.

Zobacz także: Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka promuje polską markę

Czy Grzegorz Krychowiak jest nową ikoną stylu?Komentarzy: 2


Grzesqqq | 16 grudnia 2015, 23:07

Jak odbiore wypłatę z biedronki kupie bentleya jak Grześ !!


Gość | 16 grudnia 2015, 16:20

on jest super


Dodaj komentarz
×