Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 27.05.2018

Na takie wakacje stać tylko najbogatszych. Księżna Kate i książę William wydali fortunę na urlop. Zobaczcie ich luksusy [GALERIA]

Kate i William na wakacjach we Francji


Księżna Kate i książę William na wakacjach

Rodzina królewska poleciała prywatnym samolotem na wakacje do miejscowości Biarritz na południu Francji. Kate, William wraz z malutką Charlotte i Jerzym zamieszkali w wytwornym Hotel du Palais, który w XIX wieku był letnia siedzibą Napoleona III oraz jego małżonki Eugenie de Montijo.

Na stronie internetowej hotelu czytamy, że wyróżnia się on stylem, bogactwem wspomnień oraz historią. Kompleks posiada dwie restauracje z tradycyjną kuchnią francuską, bazującą na sezonowych produktach. Szefuje jej Jean-Marie Gautier, odznaczony gwiazdką Michelin.

Na terenie Hotel du Palais znajduje się również SPA z 15-metrowym basenem, sauną, łaźnią turecką i solarium. Jeden nocleg kosztuje od 400 funtów za „najskromniejszy” pokój, do prawie 4000 funtów za apartament królewski! Chyba nie musimy dodawać, który wybrała para książęca 😉

Kto z Was chciałby odpoczywać w takich luksusach?

Zobacz: Księżna Kate: „Jestem w trzeciej ciąży” – takie wyznanie opublikował amerykański magazyn

Kate i William na wakacjach we Francji

Kate i William na wakacjach we Francji

90. urodziny królowej Elżbiety II - księżna Kate i książę William

Kate i William odpoczywają w luksusach za 20 tysięcy za noc

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 2


Milena | 5 sierpnia 2016, 08:53

Jak mają pieniądze to niech jeżdżą 🙂 To też ludzie, potrzebują odpoczynku. Wybrali sobie przepiękną miejscowość, byłam tam raz na chwilę. Ja jeżdżę na takie wakacje, na które mnie stać. Odkładam z pensji, szukam tanich lotów, jakichś fajnych noclegów w bookaparcie i co roku staram się wybierać inne miejsca. Dwa lata temu byłam akurat we Francji.


Yulla z daleka | 5 sierpnia 2016, 06:39

Znamy b.dobrze ten bajeczny Hôtel du Palais. Co roku jeździmy do tego pięknego, niezwykle romantycznego mejsca jakim jest Biaritz właśnie ze wzlędu na niesamowitą atmosferę, cudne widoki, dużą, ze złotym piaskiem, plażę, no i oczywiście „boskie” jedzenie, restauracje… Nasz ulubiony hotel, w którym spędzamy urlop i się „odnawiamy” to Hôtel Sofitel Biarritz le Miramar Thalassa Sea & Spa, vis-à-vie oceanu, , a po lewej stronie, jakieś 100-150 metrów jest właśnie Hôtel du Palais, gdzie zawsze można spodkać gwiazdy, a za nim, wzdłuż plaży, ciąg hoteli i restauracji oraz Casino Biaritz …Szczerze polecam !


Dodaj komentarz
×