Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Szok! Gwiazda programu TVP mieszka w domu z grzybem na ścianie! [ZDJĘCIA]

Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?


Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?

Ruszyła jesienna ramówka i stacje chwalą się swoimi produkcjami. TVP wyszło do widzów z trzecią serią programu „Rolnik szuka żony i już w pierwszym odcinku mogliśmy się nieco zdziwić.

Marek, który dostał najwięcej listów, to rolnik z Warmii, 44-letni ojciec dwójki około dwudziestoletnich dzieci. Marek jest atrakcyjnym wydawałoby się mężczyzną, ale kiedy prowadząca weszła do jego domu z kamerą mogliśmy zobaczyć autentyczną stajnię Augiasza, zaniedbane podwórko to był wstęp do tego co można było zobaczyć we wnętrzach: brudna, zagracona łazienka, pokoje niczym chlew, na ścianie grzyb, spleśniałe resztki jedzenia, wszędzie graty, śmieci, brud i syf. Prowadząca wydawała się oniemiała.

Dodatkowo mężczyzna podczas późniejszej rozmowy z synem przeglądając zdjęcia kandydatek żartował z ich wyglądu i odrzucał panie, których sam list mu się podobał. Kiedy syn zapytał dlaczego, rolnik Marek pokazał mu zdjęcie Bogu ducha winnej kobiety „Dlatego”.

Seksista i brudas? Pozdrawiamy pana i życzymy udanych poszukiwań. NOT.

Zobacz: Grzegorz i Anna z „Rolnik szuka żony 2” spodziewają się dziecka! Znamy płeć i imię

Grzyb w domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Grzyb w domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?

Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?Komentarzy: 6


wańka | 26 września 2016, 23:35

mam troche lat – musze przyznac ze wygrały te panie co odpadły z tego co sie oglada to trudno ocenic tych panów jedni są za starzy na taką zabawe drudzy za młodzi a tym trzecim to chyba faktycznie sodówa wali.byli starsi panowie co nie szło to smakiem młodzi to dziwne ze nie znajda sobie dziewczyny sami tylko przez telewizje albo mirtowa gałazke bo znam i takich a ci z sodówką szukaja kogos komu by garba doprawic kmiecia oporzadzic trzeba nic nie gadac wszystko zrobic i tak potem powie ze dziadówke wział – mam to w domu – a wam panie zycze powodzenia


Gość | 18 września 2016, 15:01

Tyle fajnych rolników było, szkoda że wzięli tego. Chyba dla atrakcji.


Gość | 12 września 2016, 11:02

brud, syf jakich mało. dzieci 20 letnie to co robi nocnik w łazience???? tyle lat nie sprzątał?? Może dlatego był rozwód!!!!!!!!!!!!???????????????? też nie chciałabym mieszkać z brudnym nadętym bufonem!!!!!!!


Gość | 10 września 2016, 10:50

Przecież jego córka ma ponad 20 lat i nie posprzątać w łazience albo syn też może to nie są małe dzieci. JA NA MIEJSCU TEJ CÓRKI TO BYM SIĘ ZE WSTYDU SPALIŁA ZA TAKI SYF. MOŻE być biednie ale nie brudno to zwykli syfiarze ale jacy wymagający.


Gość. Antek | 7 września 2016, 10:02

Kobieta, ktora zdecyduje sie na Marka musi byc bardzo zdesperowana. Jezeli trzech doroslych mezczyzn zyje w takich warunkach, to nie ma o czym mowic.


Gość | 6 września 2016, 15:53

taa.. i na pewno nikt z produkcji wczesniej o tym nie wiedzial…


Dodaj komentarz
×