Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Zapatrzyła się w Kylie Jenner? Gwiazda skrytykowana przez fanów za „napompowane” usta [Instagram]

Iggy Azalea powiększyła usta (fot. Instagram)


Iggy Azalea powiększyła usta

Jedni twierdzą, że ukąsiła je pszczoła, inne, że to kwestia odpowiedniej powiększającej optycznie techniki makijażu. Wymówek na usprawiedliwienie cudownie i zwykle dość nagle powiększonych ust gwiazdy mają sporo.

Do grona gwiazd, którym podobają się peeełne usta, więc sobie takie sprawiły, dołączyła raperka Iggy Azalea. Znana dotąd raczej z ponętnych, krągłych pośladków gwiazda pokazała się z bardzo dużymi ustami na Instagramie. Zauważyli to jej fani: na 25-letnią Australijkę posypały się gromy.

„Czy ty, złotko, zrobiłaś sobie usta?”, „Ona ma botoks czy coś”, „Zabieg na usta? Wygląda, jakby rzuciła wyzwanie Kylie Jenner, ale coś poszło nie tak”, „Nie jest pierwszą celebrytką, która zrobiła sobie operację plastyczną. Porównujecie ją do Kylie Jenner, a przecież ona zmieniła się w całkiem inną osobę”, „Plastikowa”, „Jezu, spie***yła sobie twarz” – piszą pod zdjęciem wokalistki jej wielbiciele.

Nie da się ukryć, że obecny rozmiar ust Iggy jest inny niż jeszcze kilka miesięcy temu. Czy lepszy, ładniejszy? Akurat ona ma tak intrygującą urodę, że nie musiała się z nikim ścigać na estetyczne korekcje twarzy. Porównajcie, jak wygląda teraz, a jak wyglądała wcześniej.

Zobacz także: Kylie Jenner i inne Kardashianki w top 10 najbardziej lubianych na Instagramie

Iggy Azalea powiększyła usta (fot. Instagram)

Iggy Azalea powiększyła usta (fot. Instagram)

Iggy Azalea, styczeń 2014 (fot. ONS))

Iggy Azalea, styczeń 2014 (fot. ONS))

Kosmetyki dodające ustom objętości. Bez inwazyjnych zabiegów :)

Chciał(a)byś powiększyć sobie usta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×