Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Doktor Krzysztof Gojdź wybrał najlepiej zadbane polskie aktorki. Kto znalazł się w zestawieniu?

Krzysztof Gojdź


Najlepiej zadbane polskie aktorki według doktora Krzysztofa Gojdzia

Doktor Krzysztof Gojdź to jeden z najbardziej znanych i lubianych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, ale i na świecie. Do jego Holistic Clinic przychodzi mnóstwo osób, które chcą wyglądać dobrze, ale przede wszystkim zachować naturalne piękno. Nic dziwnego, że pacjentami doktora Gojdzia są często gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Z zabiegów w jego klinice korzystają między innymi Joanna Krupa, Rafał Maślak i Anna Wendzikowska.

Jakiś czas temu na swoim profilu na Facebooku poinformował, że rozpoczyna autorski cykl. Będzie to TOP 5 Doktora Gojdzia. Dziś zaprezentował zestawienie najbardziej zadbanych aktorek w Polsce. Zobaczcie, kto znalazł się w rankingu.

TOP 5 Gojdzia zadbanych aktorek:

1. Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska – naturalne piękno po 40-tce. Natura zawsze się obroni. Brawo dziewczyny, że nie szprycujecie się botoxem i wypełniaczami. Pokazujecie, że można: pięknie = naturalnie. Jestem absolutnie za!                                                                                                               2. Kasia Warnke – słowiańska i tajemnicza uroda. Przykład jak piękna miłość widoczna jest w radosnych oczach i uśmiechniętej twarzy.
3. Małgosia Socha – ubierze się nawet w worek i wygląda zjawiskowo. Poza urodą ważna jest jeszcze aura, którą kobieta emanuje.
4. Weronika Książkiewicz – wschodnia uroda i piękny uśmiech. Rzucamy tylko fajki i odzyskujemy blask cery.
5. Iza Kuna, Renata Dancewicz, Ania Korcz, Olga Borys – kocham za luz w „starzeniu się” – wszak aktorka z wiekiem tylko zyskuje

 Zgadzacie się z wyborem doktora Gojdzia? A może macie swoje typy na najbardziej zadbane aktorki w Polsce?
Małgorzata Kożuchowska nie zorganizowała wieczoru panieńskiego

Małgorzata Kożuchowska najlepiej zadbaną aktorką w Polsce

Maja Ostaszewska - Orły 2016

Maja Ostaszewska najlepiej zadbaną aktorką w Polsce według doktora Krzysztofa Gojdzia

Jak dbasz o urodę?Komentarzy: 1


Gość | 9 czerwca 2016, 17:40

Jak możecie publikować ranking tej Mensy ktory poraz kolejny robi sobie reklamę na plecach gwiazd – niby rankingiem. Przecież to przemyślana reklama na krzywy ryj


Dodaj komentarz
×