Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Michelle Obama w ogóle się nie starzeje? Dowodem jest to zabawne zdjęcie Baracka Obamy [INSTAGRAM]

michelle obama nie starzeje się


Michelle Obama się nie starzeje

Michelle Obama skończyła w tym roku 52 lata. Jednak biorąc pod uwagę jej nienaganną sylwetkę, energię, poczucie humoru, a przede wszystkim niezmiennie gładką, perfekcyjną twarz, można by sądzić, że upływ czasu w ogóle jej nie dotyczy.

Tej kwestii tyczy się jeden z ostatnich wpisów na oficjalnym koncie Białego Domu na Instagramie. Opublikowano tam kolaż trzech zdjęć, każde z inną datą. O tym, że Michelle wciąż pozostaje nieskazitelna, ma świadczyć nadgryzany zębem czasu Barack Obama: na pierwszym zdjęciu prezydent USA ma ciemne włosy, na drugim przetykane siwizną, na ostatnim zamiast Baracka widzimy szkielet.

Michelle nie ma wieku. Upływ czasu można stwierdzić, jedynie patrząc na mnie – Prezydent Obama na kolacji Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu – podpisano fotografię.

Pogratulować Michelle dobrych genów. A Barackowi Obamie – poczucia humoru.

Zobacz także: Tłum gwiazd na kolacji Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu

Zobacz także: Michelle Obama i żona prezydenta Argentyny uczą trendów sezonu

Barack Obama i Michelle Obama na zabawnym zdjęciu, które pojawiło się na oficjalnym profilu Białego Domu na Instagramie (fot. Instagram)

Barack Obama i Michelle Obama na zabawnym zdjęciu, które pojawiło się na oficjalnym profilu Białego Domu na Instagramie (fot. Instagram)

Michelle Obama i Barack Obama

Barack Obama i Michelle Obama (fot. screen z abcnews.go.com)

Czy Michelle Obama wygląda na swój wiek?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×