Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Prezenty na gwiazdkę od gwiazd. Z sensem i sercem! Ofiaruj bliskiej osobie niebanalny podarunek

Gwiazdkowe prezenty od gwiazd


Prezenty na gwiazdkę od gwiazd

Prezenty nie muszą być sztampowe. I choć bliscy na pewno z wdzięcznością przyjmą perfumy, kosmetyki czy ubrania, dlaczego nie podarować czegoś mniej oczywistego? Mniej banalnego, a przy okazji czegoś, co wspomaga szlachetny cel? Oto nasze propozycje.

Fance biżuterii spodoba się biżuteria z kluczem – wisiorem w kształcie klucza Savicki, którego noszenie propaguje Magdalena Różczka i inne gwiazdy. Koszt: 99 złotych. Dochód ze sprzedaży w całości wędruje na konto Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Kluczyk do szczęścia, Savicki, 99 pln

Kluczyk do szczęścia, Savicki, 99 pln – kupisz tutaj

Ciekawym podarunkiem (i praktycznym!) będzie kalendarz. Zwracamy uwagę na te, które wspomagają akcje charytatywne. Na 2016 rok przygotowany został (jak co roku od 10 lat) kalendarz Dżentelmeni. Zdjęcia gwiazdom wykonał smartfonem (tak!) uznany fotograf Robert Wolański. Koszt: 79,90 pln (do kupienia w sieci sklepów Rossmann i CCC). Dodatkowo na stronie Apart za 249 złotych można nabyć ponad 300-stronicowy album z wszystkimi zdjęciami z dziesięciu edycji kalendarza Dżentelmeni.

Kalendarz Dżentelmeni 2016

Kalendarz Dżentelmeni 2016 – szczegółowe informacje znajdziesz tutaj

Album na 10 lat kalendarza Dżentelmeni, 249 pln

Album na 10 lat kalendarza Dżentelmeni, 249 pln – kupisz na stronie Apart.pl

Innym przewodnikiem po 2016 roku może być kalendarz fundacji Omeny Mensah. Specjalnie do niego powstała piękna sesja w Maroku z udziałem Justyny Steczkowskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Weroniki Książkiewicz i Omeny Mensah. W jego powstanie zaangażowali się także polscy projektanci, m.in. Tomasz Olejniczak z Tomaotomo oraz Łukasz Jemioł.

Kalendarz, Omenaa Mensah Foundation x Mustache.pl, 39,99 pln

Kalendarz, Omenaa Mensah Foundation x Mustache.pl, 39,99 pln – kupisz tutaj

Kolejny kalendarz, na który zwracamy uwagę, to kalendarz fundacji Mam Marzenie. To niebywała okazja zobaczyć niesamowite metamorfozy gwiazd. Małgorzata Kożuchowska jako Charlie Chaplin, Agata Kulesza jako Holly Hunter, Jacek Braciak zmieniony w Roberto Benigniego, Edyta Olszówka jako Alina Janowska czy Piotr Zelt ucharakteryzowany na Robina Williamsa to tylko kilka powodów, żeby kupić tę publikację. Szczegóły na stronie fundacji Mam Marzenie.

Kalendarz fundacji Mam Marzenie 2016

Kalendarz fundacji Mam Marzenie 2016 – szczegółowe informacje znajdziesz tutaj

A może tak w ramach prezentu… kolacja z gwiazdą? To kolejne przedsięwzięcie fundacji Mam Marzenie (aktualne do 13 grudnia). W tym roku w akcji wzięły udział w sumie 34 gwiazdy (m.in. Ewa Drzyzga, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Jastrzębska), a także Dawid Kwiatkowski, który zaoferował aż 5 kolacji w swoim towarzystwie do wylicytowania. Szczegóły na stronie fundacji Mam Marzenie i Allegro.

Kolacja z gwiazdą, fundacja Mam Marzenie

Kolacja z gwiazdą, fundacja Mam Marzenie – szczegółowe informacje znajdziesz tutaj

A może by tak się wybrać na… Bal Dziennikarzy? Na tę organizowaną po raz 17. imprezę można kupić wejściówkę – cegiełkę (w różnej cenie: 180 zł, 350 zł, 450 zł, 700 zł) i 23 stycznia 2016 roku bawić się w doborowym towarzystwie. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód ze sprzedaży cegiełek, będzie pomoc podopiecznym Fundacji „Dorastaj z Nami” i Fundacji „Po Drugie”. Szczegóły na stronie Baldziennikarzy.pl.

Gwiazdy na balu dziennikarzy

Gwiazdy na balu dziennikarzy – szczegóły tutaj

Wielbicielom nieco bardziej konwencjonalnych prezentów proponujemy kupić ubrania stworzone przez fundację Omeny Mensah i Mustache.pl we współpracy z marką Aloha From Deer. Bluzy, koszule, a nawet czapka czy skarpetki – do wyboru do koloru. Całkowity dochód ze sprzedaży produktów zostanie przeznaczony na budowę nowoczesnego ośrodka szkolnego w Don Bosco w Ghanie. A jeśli nie ubrania, to może… wyjście na pokaz mody? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Bluza, Omenaa Mensah Foundation x Mustache.pl, 149 pln

Bluza, Omenaa Mensah Foundation x Mustache.pl, 149 pln – kupisz tutaj

Czapka, Omenaa Mensah Foundation x Mustache.pl, 39,99 pln

Czapka, Omenaa Mensah Foundation x Mustache.pl, 39,99 pln – kupisz tutaj

 

 

Zaproszenie na charytatywny pokaz mody Kolorowych Dzieci, 200 pln

Zaproszenie na charytatywny pokaz mody Kolorowych Dzieci, 200 pln – kupisz tutaj

Dobrym prezentem dla wszystkich miłośników kalendarzy, będzie jeden z nich – przepięknie wydany w ramach akcji Wielcy Małym. W sesji do kalendarza wystąpiło kilkunastu miłośników czworonogów, między innymi Edyta Jungowska czy Małgorzata Kożuchowska. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na psy znajdujące się w schroniskach w całej Polsce.

Kalendarz Wielcy Małym na 2016 rok

Kalendarz Wielcy Małym na 2016 rok – kupisz TUTAJ.

Dzieci uwielbiają misie. Połącz więc przyjemne z pożytecznym i kup pluszaka w Rossmannie. Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Allegro i Rossmann już po raz dziesiąty połączyły siły w imię pomocy potrzebującym i zaprosiły znanych polskich projektantów do promocji akcji.  Szymon Tomasza Ossolińskiego, Ala Łukasza Jemioła, Oliwia Dawida Wolińskiego czy Gosia Gosi Baczyńskiej? Wybierz i podaruj misia. Więcej informacji na stronie Podarujmisia.allegro.pl

Miś Gosia Gosi Baczyńskiej, 50 pln

Miś Gosia ubrany przez Gosię Baczyńską, 50 pln – szczegóły tutaj

Zobacz także: Gwiazdy pokochały biżuterię z kluczykiem. Gdzie ja kupić? [GALERIA]

Ile pieniędzy planujesz wydać na gwiazdkowy prezent dla bliskiej osoby?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Zobacz także

×