Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Najnowsza kolekcja La Manii na wiosnę/lato 2017! Wybraliśmy 20 najlepszych projektów! Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Pokaz marki La Mania - kolekcja wiosna/lato 2017


Pokaz marki La Mania – kolekcja wiosna/lato 2017

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania na wiosnę/lato 2017, Mind Blow, którego sponsorem była marka kosmetyczna Evree. Nie zabrakło całej plejady gwiazd, która była zachwycona całym show. Widowisko zorganizowane było z ogromnym rozmachem.

Najnowsza kolekcja jest bardzo różnorodna. Nie brakuje ostrych kolorów, koronek, czy printów. To połączenie kosmicznych kombinezonów z lekkimi i zwiewnymi sukniami. Ogromne wrażenie zrobiły także buty, lateksowe kozaki za kolano, które zostały wykonane na specjalne zamówienie La Manii. Na pokazie zaprezentowano film, w którym zagrała Maja Sablewska. Reżyserią produkcji zajął się Xavery Żuławski, a za zdjęcia odpowiedzialny był Mateusz Stankiewicz. Film to opowieść seksowna, sensualna pokazująca tęsknotę prawdziwej kobiety za prawdziwym mężczyzna. Jest to akcja społeczna, którą Joanna Przetakiewicz chce zwrócić uwagę na to, że za dużo kobiety biorą na siebie i przestają być kobiece a mężczyźni wycofują się i w konsekwencji przestają być męscy.

Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie najnowsze kreacje marki La Mania!

Zobacz także: Plejada gwiazd na pokazie marki La Mania: Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak, Kate Rozz… Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

scena z: Pokaz La Mania, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Pokaz La Mania, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Pokaz marki La Mania - kolekcja wiosna/lato 2017

Pokaz marki La Mania – kolekcja wiosna/lato 2017

Podobają ci się kreacje marki La Mania?Komentarzy: 4


Gość | 14 grudnia 2016, 10:17

Buty są kopia balenciagi


Gość | 14 grudnia 2016, 10:16

To nie jest moda i te kolejce nie są kreatywne. Nie rozumiem
Czym sie ludzie zachwycają. Prosze zobaczyć prawdziwa modę jak np. Dom francuski Chloe. To są kolekcje mody, La mania pomijając głupia nazwę to jakiś żart.


Gość | 13 grudnia 2016, 15:49

Wyjątkowo brzydkie modelki:(


Gość | 13 grudnia 2016, 14:31

buty są extra


Dodaj komentarz

Zobacz także

×