Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Córka Małgorzaty Braunek została modelką. Zmieniła się nie do poznania

orina krajewska w kampanii zuo corp 2016


Orina Krajewska w kampanii ZUO CORP.+

Ma 29 lat, jest aktorką, która zawodowe szlify zdobyła w londyńskiej International School of Performing Arts. Ze swoją mamą, Małgorzatą Braunek, wystąpiła w serialu „Cisza nad rozlewiskiem”. Nie da się też ukryć, że Orina Krajewska jest piękną i bardzo atrakcyjną kobietą. Trudno się wobec tego dziwić, że pojawiła się w nowej roli – modelki w kampanii polskiej marki ubrań ZUO CORP.+.

Na jednym ze zdjęć autorstwa Adama Plucińskiego Orina Krajewska wygląda tajemniczo, zasłania twarz burzą loków. W skórzanych spodniach i marynarce przypomina muzyka rockowego. Świetne wcielenie, zupełnie inne niż to znane z imprez, na których – trzeba to podkreślić – aktorka pojawia się raczej rzadko. Na innych zdjęciach widzimy Orinę w nowoczesnej fryzurze – w prostych włosach z grzywką wygląda zadziornie, a wręcz drapieżnie.

W swoim żywiole w tej samej kampanii była Charlotte Tomaszewska. O tej 26-letniej modelce, która tylko niedawno pojawiła się w prestiżowym pokazie Gucci, jest ostatnio głośno także za sprawą filmu „Modelka” w reżyserii Madsa Matthiesena. Charlotte zagrała w nim Zofię, modelkę z Polski, która ze światem modelingu zaznajamia Emmy, adeptkę branży.

Zobaczcie w naszej galerii, jak obie dziewczyny, Orina Krajewska i Charlotte Tomaszewska, wypadły w kampanii ZUO CORP.+. Która podoba się wam bardziej?

Zobacz także: Orina Krajewska wzruszająco o mamie Małgorzacie Braunek

Orina Krajewska (fot. ONS)

Orina Krajewska (fot. ONS)

Charlotte Tomaszewska zagrała w filmie "Modelka" (fot. ONS)

Charlotte Tomaszewska zagrała w filmie „Modelka” (fot. ONS)

Orina czy Charlotte – kto lepiej wypadł w kampanii ZUO CORP.+?Komentarzy: 2


Gość | 23 sierpnia 2016, 11:46

Czarlotte jest piękna, zawsze troszkę niezależna, zawsze sobą, rozpoznawalna. Nie chowa się za stylizacją, a tylko ją podkręca swoją urodą i dynamiką. I tą wewnętrzną lekką niepokorą. Brawo.


Alicja | 2 czerwca 2016, 11:27

CORKA SWOJEJ MATCE URODA NIE DOROWNA! PANI M.BRAUNEK W JEJ WIEKU BYLA PIEKNA KOBIETA. POZNIEJ JEJ URODE ZNISZCZYLA PODSTEPNA CHOROBA ALE I TAK POZOSTALA JEJ PIEKNA DUSZA:)))


Dodaj komentarz
×