Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Najlepsza stylizacja na imprezie Playboya 2016? Ola Szwed wyglądała bardzo stylowo [GALERIA]

Ola Szwed Playboy 2016


Ola Szwed na imprezie Samochód Roku Playboya 2016

Dzisiaj w Warszawie odbywa się impreza Samochód Roku Playboya 2016. Zjechały na nią dziesiątki gwiazd, których wygląd jest naprawdę rewelacyjny. W końcu to impreza Playboya, więc trzeba wyglądać zjawiskowo. Piękne panie w sukienkach podkreślających ich wszystkie atuty oraz przystojni panowie w eleganckich strojach to idealne połączenie. Równie idealnie wyglądała Ola Szwed, która zachwyca swoim wyglądem.

Wśród tłumu znakomitych gości znalazła się również Ola Szwed. Aktorka postawiła na szyk, elegancję i seksapil. Te trzy cechy w połączeniu z urodą kobiety tworzą iście wybuchowe połączenie, przez które nie jeden mężczyzna jest wstanie oszaleć. Ola ubrała na siebie bordową sukienkę z odkrytymi ramionami. Na niej znalazło się ciemne okrycie z wycięciami na ręce. Do tego zestawienia dodała piękny naszyjnik oraz wiązane szpilki w kolorze sukienki. Całości dopełnia kopertówka.

My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Zobacz: Gwiazdy na imprezie Playboya!

Aleksandra Szwed, Samochód Roku Playboya 2016

Aleksandra Szwed, Samochód Roku Playboya 2016

Podoba Ci się stylizacja Oli Szwed?Komentarzy: 3


Gość | 21 czerwca 2016, 07:20

To jest PRAWDZIWA kona stylu! A nie tam jakies Rozenkowe, Kożuchowskie, Margaret czy nie daj Bóg to blogerskie pseudo „modowe” tałatajstwo. Ona ZAWSZE wygląda doskonale ale co ważniejsze ZAWSZE jest idealnie ubrana pod daną okazję co jest tym bardziej dogne uznania bo z tego co wiem dawno zrezygnowała z usług stylistów i ubiera sie sama. Brawo Pani Olu! Wygląda Pani Pieknie! Trudno oderawać wzrok


Gość | 21 czerwca 2016, 07:09

Wygląda GENIALNIE <3 Ja chce namiar na jej styliste!


John | 21 czerwca 2016, 05:41

Cudna…


Dodaj komentarz
×