Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Zjawiskowa Liv Tyler na gali Elle Style Awards 2016. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem i nie bała się odważnego kroju sukienki

Liv Tyler w ciąży na Elle Style Awards 2016


Liv Tyler w ciąży na Elle Style Awards 2016

Aktorka Liv Tyler jest już mamą dwójki dzieci. Już niedługo jej rodzina znów się powiększy. Szczęśliwa córka Stevena Tylera postanowiła podzielić się z fanami tą fantastyczną wiadomością na Instagramie:

O mój Boże, wygląda na to, że bocian odwiedził nas ponownie! W moim brzuchu rośnie kolejny Tyler-Gardner. Nasza rodzina się powiększa! Jestem taka wdzięczna – napisała

Ojcem dziecka jest życiowy partner aktorki, David Gardner. To będzie drugie dziecko pary, a trzecie aktorki.

Zobacz: Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek na gali rozdania nagród. Wygląda kwitnąco i żartuje: „Dziecko na pokładzie”

Wczoraj w Londynie, odbyła się gala Elle Style Awards 2016 podczas której rozdano nagrody dla najlepiej ubranych gwiazd oraz uznanych ludzi ze świata mody. Jedną z uhonorowanych osób została Liv Tyler, która przybyła na galę w pięknej kobaltowej sukni o ciekawym kroju odkrywającym ramiona i eksponującym jej coraz większy ciążowy brzuszek. 38-letnia aktorka wybrała na tę okazję projekt Stelli McCartney o wartości 11 tysięcy złotych.

Gwiazda promieniała na czerwonym dywanie i zachwyciła wszystkich fotoreporterów. Nas też! Zgadzacie się z nami, że to wyjątkowo piękna suknia ciążowa?

Liv Tyler w ciąży na Elle Style Awards 2016

Liv Tyler w ciąży na Elle Style Awards 2016

Sukienka, Stella McCartney, 2000 funtów

Sukienka, Stella McCartney, 2000 funtów, kupisz tutaj

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×