Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Katy Perry bardziej w stylu country niż królowa tego gatunku Dolly Parton. Obie w kolorowych stylizacjach na gali rozdania nagród

Dolly Parton, Katy Perry, Country Music Awards 2016 (fot. ONS)


Katy Perry na Country Music Awards 2016

Katy Perry pojawiła się na scenie gali rozdania nagród Country Music Awards 2016. Nie sama. Razem z nią wystąpiła legenda muzyki country, Dolly Parton. Na ich wspólny, żywiołowy wykon złożyły się największe hity z repertuaru 70-letniej weteranki gatunku – “Coat of Many Colors”, „Jolene” i „9 to 5”.

Katy wyraźnie dobrze czuła się, śpiewając szlagiery country. A jeszcze lepiej się prezentowała. Podkreśliła figurę połyskliwymi strojami z kolekcji Jeremy Scott Couture. Czerwona sukienka z paskiem z motywem krowiej skóry plus dopasowane kolorystycznie kowbojki tworzyły jedną stylizację. Drugą skompletowała z niebieskiej spódniczki z frędzlami, krótkiej kurteczki i widowiskowych kowbojek – w krowie łaty.

Bardziej powściągliwie i nie tak dosłownie w stylu country prezentowała się Dolly Parton, która zdecydowała się na kolorową patchworkową marynarkę i jasne spodnie z błyszczącymi lampasami oraz dopasowaną sukienkę w kremowym kolorze.

Która z pań wyglądała lepiej?

Zobacz także: Katy Perry spotyka się z hollywoodzkim przystojniakiem

Dolly Parton i Katy Perry, Country Music Awards 2016 (fot. Instagram)

Dolly Parton i Katy Perry, Country Music Awards 2016 (fot. Instagram)

Czyją twórczość muzyczną cenisz bardziej – Katy czy Dolly?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×