Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

One wiedzą, co jest w trendach. Jagoda Judzińska z „Top Model 5” i Kasia Warnke w białych garniturach na tej samej imprezie

Jagoda Judzińska, Kasia Warnke, pokaz Robert Kupisz jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)


Kasia Warnke na pokazie Roberta Kupisza

Na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza nazwanej „Tango” na sezon jesień-zima 2016/2017 nie mogło zabraknąć gwiazd. Uwagę zwracały zwłaszcza te, które tego wieczoru postawiły na biel. Dwie panie wybrały supermodny biały garnitur, który nosi już wiele gwiazd. Ale każda z nich zaprezentowała się w zupełnie innym stylu.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza [GALERIA]

Kasia Warnke zdecydowała się na biały garnitur od znanych polskich projektantów tworzących pod szyldem MMC. Strój aktorki miał nieco oversize’ową formę, której fantastycznym przełamaniem były spore rozcięcia po bokach. Dzięki temu Kasia mogła – jak w sukience – błysnąć zgrabnymi nogami.

Z kolei Jagoda Judzińska z „Top Model 5″ zdecydowała się na klasykę: biały garnitur Zara o linii blisko ciała, a więc podkreślający jej szczupłą sylwetkę. Głęboki dekolt odkrywał zmysłowo kawałek biustu. I choć modelka wyglądała prowokacyjnie, to jednak w dobrym guście.

Który garnitur wybrałybyście?

Jagoda Judzińska w białym garniturze Zara, Kasia Warnke w białym garniturze MMC. Pokaz Robert Kupisz jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)

Jagoda Judzińska w białym garniturze Zara, Kasia Warnke w białym garniturze MMC. Pokaz Robert Kupisz jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)

Nosisz garnitury?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×