Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Ewa Chodakowska na pokazie Agnieszki Maciejak: seksowna sukienka plus sportowe buty. O te trampki niedawno walczyły tłumy

Ewa Chodakowska, pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak (fot. AKPA)


Ewa Chodakowska na pokazie kolekcji Agnieszki Maciejak

W Warszawie odbył się ostatni w sezonie wiosenno-letnim pokaz kolekcji ubrań. Swoje dzieła zaprezentowała Agnieszka Maciejak. Pokaz odbył się w wyjątkowej lokalizacji, na dachu parkingu, pod gołym niebem.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych z projektantką gwiazd. Po dłuższej nieobecności w show-biznesie powracająca z nowym singlem Kasia Kowalska zaprezentowała się przed fotoreporterami w rockowej stylizacji (zobacz więcej).

Była też inna fanka projektów Agnieszki Maciejak, Ewa Chodakowska. Trenerka fitness pojawiła się na pokazie z mężem Lefterisem Kavoukisem. Ewa wystąpiła w odważnej sukience Agnieszki Maciejak z koronkowymi i skórzanymi wstawkami.

Do tej seksownej stylizacji dobrała torebkę Chanel i sportowe buty. To słynny model Yeezy 350 Boost stworzony we współpracy Kanye’a Westa z marką Adidas. To właśnie po te trampki w długiej kolejce stali w Polsce fani sneakersów (zobacz więcej).

Podoba się wam stylizacja Ewy Chodakowskiej z pokazu Agnieszki Maciejak?

Zobacz także: Ewa Chodakowska i inne gwiazdy na pokazie kolekcji Agnieszki Maciejak [GALERIA FOTO]

Ewa Chodakowska, pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak (fot. AKPA)

Ewa Chodakowska, pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak (fot. AKPA)

Czy Ewa Chodakowska ma dobry styl ubierania?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×