Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Celia Jaunat w kreacji w barwach włoskiej drużyny. Zdradziła, gdzie teraz będzie grał Grzegorz Krychowiak?

Celia Jaunat w barwach Juventusu Turyn


Celia Jaunat w biało-czarnej kreacji

Grzegorz Krychowiak to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w Polsce. Mimo, że na co dzień możemy oglądać go w drużynie hiszpańskiej FC Sevilla, to wciąż przypomina się swoim fanom i pokazuje, jak bardzo o nich dba.

Media, ale i kibice interesują się życiem prywatnym Grzegorza. W sieci wciąż pojawiają się zdjęcia jego przepięknej dziewczyny Celii Jaunat. Modelka na swoim Instagramie zamieszcza fotografie, gdzie prezentuje swoją idealną figurę. Celia nie przestaje zaskakiwać nowymi stylizacjami. Ma w końcu z czego wybierać. Garderoba piłkarza i modelki jest ogromna. Mieści się w niej naprawdę sporo ubrań.

Zobacz: Garderoba dziewczyny Grzegorza Krychowiaka to istny raj! Celia Jaunat chowa w niej prawdziwe modowe skarby [FOTO + WIDEO] 

Modelka znów zaskoczyła swoich fanów. Tym razem pokazała się w sukience w biało-czarne pasy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie skojarzenia, które od razu przychodzą na myśl wszystkim fanom piłki nożnej. Grzegorz Krychowiak otrzymał bowiem niedawno propozycję gry z włoskiego Juventusu Turyn. Mimo, że sam piłkarz wielokrotnie zapewniał, iż nie zamierza przenosić się z Hiszpanii, to jednak w kuluarach dosyć głośno jest o jego ewentualnym transferze do Włoch.

Barwy Juventusu. Przypadek ? Nie sądzę – czytamy w komentarzach

Jak myślicie, czy Celia zdradziła tym ubraniem, gdzie już niedługo będą mieszkać z Grzegorzem?

Zobacz: Grzegorz Krychowiak na okładce magazynu dla facetów. Dobrym jest modelem? 

Celia Jaunat w biało-czarnej kreacji

Celia Jaunat w biało-czarnej kreacji

Amauri de Oliveira Carvalho w koszulce Juventusu Turyn

Amauri de Oliveira Carvalho w koszulce Juventusu Turyn

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×